خانه / طب سوزنی و بیماری / اثر طب سوزنی در کاهش شدت میگرن

اثر طب سوزنی در کاهش شدت میگرن

بر اساس یافته های جدید محققان , به این نتیجه رسیده اند که طب سوزنی نرخ موثر بالینی  دارو  deanxit برای درمان میگرن را افزایش می دهد و به  کاهش عوارض جانبی ناشی از دارو می انجامد . این تحقیقات با بیان داده ها در گزارش خود تحت عنوان مشاهدات اثر بالینی طب سوزنی و فیتیله گذاری همراه با  قرص Flupentixol/Melitracen در درمان میگرن منتشر شد.

محققان طب سنتی چین در بیمارستان گواندونگ دریافتند که نرخ موثر کل درمان ۸۲ درصد در  طب سوزنی همراه با Flupentixol/Melitracen  میباشد در حالیکه در مطالعه مشابه، ۷۵ درصد  کل درمان نرخ موثر به دست آورد. محققان مشخص کردند که کل نرخ موثر افزایش یافته و نرخ عوارض جانبی کاهش یافت، زیرا طب سوزنی به پروتکل درمان دارویی معرفی شده است.در این تحقیق از ۲ گروه استفاده شده که هر دو گروه Flupentixol/Melitracen دریافت کرده است. قرص به صورت خوراکی دو بار در روز با یک دوز از ۱۰٫۵ میلی گرم در هر زمان تجویز شد. گروه درمان نیز طب سوزنی و فیتیله گذاری دریافت کرده است.

محققان دریافته اند که طب سوزنی برای کاهش درد در آرتروز زانو، کمر درد، سردرد، میگرن و موثر است. طب سوزنی همچنین مشخص شد که در مراقبت های پزشکی استاندارد برای همه ی این شرایط درد مزمن عملکرد قابل قبولی دارد.

 

درباره‌ی iranoteb

Check Also

طب فشاری و کمر درد

طب فشاری یک روش درمانی باستانی در درمان بسیاری از مشکلات و بیماری ها میباشد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *